De Berkelse Sanne Lam (2009) begon op 4-jarige leeftijd met vioollessen bij Geneviève van Dijk aan het CKC, de muziekschool te Zoetermeer.
Met een 1ste prijs op het HKZ-CKC Muziekconcours neemt ze in 2018 afscheid van het CKC en wordt ze op 9-jarige leeftijd aangenomen op de School voor Jong Talent aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, waar ze les heeft gevolgd bij Kerstin Hoelen. Sinds 2024 vervolgt ze haar vioolstudie bij hoofdvakdocent Ilona Sie Dhian Ho.
In 2019 en 2020 heeft ze tijdens De Muziekwedstrijd van het Prinses Christina Concours, twee keer een 2de prijs mogen ontvangen en heeft ze op het winnaarsconcert in TivoliVredenburg gespeeld.
In 2022 doet Sanne mee aan het Nederlands Vioolconcours en wint samen met haar pianiste Natasja Douma de 1e prijs in de categorie Iordens A.
Op dit moment bereidt Sanne zich samen met Natasja voor op het Davina van Wely concours en zal ze een mooi en afwisselend programma presenteren met muziek van Schubert, Mendelssohn en Sjostakovitsj.
Sanne heeft een viool en strijkstok in bruikleen van het Muziekinstrumentenfonds.
Tickets op de lokale verkooppunten:
Berkel: Van Atten, kantoorboekhandel en Van den IJssel, tankstation Wilgenlaan.
Bergschenhoek: Bik, schoenmakerij.
Bleiswijk: Verbakel womenswear.